Nepřihlášen


Vše ohledně realit. Zajistíme prodej Vaší nemovitosti a nebo nákup nové. Seženeme vše dle Vašich představ a snů. Nemáte-li kam hlavu složit, najdeme Vám podnájem a nebo zase naopak do Vašeho prázdného bytu seženeme podnájemníky. Spolupracujeme s nejlepšími lidmi z těch největších realitních společnosti a všichni naši lidé jsou profesionáli v oboru. Vyjádřete svoji myšlenku do fourmuláře a my se Vám ozveme a pomůžeme Vám splnit všechna Vaše přání.

Reality

Máte zájem koupit si vlastní dům, byt nebo jakoukoliv jinou nemovitost? Od domů, bytů přes chaty, pozemky , rybníky, lesy a třeba i vodní elektrárny. Prostě vše co budete chtít, jsme schopni Vám najít a nabídnout ke koupi. Zařídíme všechna papírování a bude jen na Vašich možnostech a představách co si můžete koupit. Jsme tu od toho splnit Vaše vize.
Chcete prodat Váš dům, byt či jinou nemovistost? Vše dokážeme zařídit. Seženeme kupce, zajistíme odhady a veškeré papírování přes advokátní úschovu je samozřejmostí. Profesionální přístup těch nejlepších z oboru zajišťuje vysokou míru úspěšnosti. Pomůžeme Vám s inzercí pomocí našeho webu a webu partnerských, čímž bude Vaše nemovitost více na očích možných kupců.
Máte volné prostory, ale nemáte nájemníky? Jste málo vidět, nebo si nevíte rady, kde podnájemníky sehnat? Dejte nám vědět pomocí našeho formuláře, spojíme se s Vámi, zmapujeme Vaše prostory a pomůžeme najít nejlepší vhodné kandidáty pro Váš podnájem.
Hledáte podnájem? Nemáte kde bydlet a nebo Vám nynější nevyhovuje? Není problém nám poslat svůj požadavek a my se již pro Vás pokusíme sehnat tu nejlepší variantu podnájmu, která Vás uspokojí jak dispozicí bydlení, tak i především cenou.