Nepřihlášen


Jsme zprostředkovatelský portál s týmem lidí, kteří spolupracují s odborníky ve všech oborech a službách. Pro Vás se zárukou kvality zajistíme Vše, co chcete. Nízké ceny, rychlost a spolehlivost jsou našim prvotním cílem. Vše zařídíme za Vás. Vše co chcete to jsme my!

Čtěte více o nás

O nás

Konečně někdo udělá vše za Vás. Stačí z tepla domova vyplnit jednoduchý formulář a my se Vám sami do 24hodin ozveme, abychom Váš požadavek mohli řešit a realizovat. Můžete si také určit, kdy Vás zkontaktujeme abychom Vám nenarušovali Váš denní harmonogram. Vyplněné formuláře nejsou závazné a od Vaší objednávky se dá kdykoliv odstoupit. Sloužíme jako jednoduché objednání služeb či odborníků všech oborů. Vy jen sdělíte co nejpřesněji svoji myšlenku či záměr a my Vám již nabídneme spoustu možností, předložíme kalkulace a nabídneme i konečnou realizaci Vašeho záměru.
Zajistíme firmy či řemeslníky, poradíme a vy si konečně nebudete muset lámat hlavu s tím, kde sehnat firmu, řemeslníka či rádce a to ve všech oborech. Konečně někdo udělá vše za Vás. V čem jsme jiní? Jde nám o to, oprášit kdysi normální věc a to kvalitu a osobní přístup. Naši partneři jsou vybírání na základě zkušeností a jejich referencí. Ať už šikovní drobní řemeslníci nebo velké firmy, všichni tito odborníci se zkušenostmi a velkými kvalitami jsou základem naší myšlenky.
Naše kontakty jsou tak rozsáhlé, že prakticky není nic, co bychom pro Vás nemohli zajistit. Díky skvělé spolupráci s našimi partnery jsme schopni i bez ztráty kvality snižovat ceny a tím zajistit klientovi ušetřené peníze.
Díky osobnímu přístupu, kdy při Vás budeme od Vaší myšlenky, až po její konečnou realizaci docílíme splnění Vašich představ. Vyzkoušejte naše služby, dostaňte kvalitu bez námahy s osobním přístupem a případnou nižší cenou než si dokážete představit.


Systém "kachliček" je základní strukturou našeho portálu. Jednoduchým výběrem kategorií na jednotlivých kachličkách se jednoduše dostanete k formulářům, které Vám zajistí jednoduchý a stručný popis Vašeho požadavku. Systém díky kategoriím filtruje požadavky a my tak lépe víme, která divize našeho portálu se požadavkem bude zabývat. Vyčleníme tím dopředu i firmu spolupracující s naším portálem, která bude možným budoucím realizátorem požadavku. Dále vybereme někoho z našeho týmu, který se bude danným požadavkem zabývat.

Registrací si usnadníte zadávání Vašeho požadavku , zajistíte rychlejší jednání a řešení Vaší objednávky. Získáte také stálý přístup k novinkám našeho portálu. A však u nás nebudete zahlcování automatickými maily, plných zbytečných textů, či nesmyslných obrázků a reklamou v podobě slevněných vysavačů. Zasílání informací z našeho portálu si můžete dobrovolně zvolit a chystáme pro vás i Vaši osobní filtraci a můžeme slíbit, že novinky a informace budou doopravdy zajímavé a tudíž již od pohledu nezkončí v koši a nebudou považovány za spam.

Reklama je pro nás stěžejní a tak doufáme, že naše logo i celá grafická podoba našich stránek je a bude příjemným zpestřením v moderní formě. Jak naše logo, tak i naše bannery již můžete nacházet na různých plochách a je možnost i sponzorování Vašich akcí za vyvěšení reklamních plachet. Zde můžete také vidět, jaký vzhled mají naše bannery.


Portál Vševědi.cz není společností ani aktivní firmou. Informace propagované na našem serveru jsou od osob, které si za své příspěvky zodpovídají sami. Nejsme vlastníky prodávaného zboží, nemovitostí ani služeb. Nabízené pracovní pozice nejsou pozice nabízené naším serverem, ale jsou pouze informativního charakteru. Nejsme provozovateli ani vlastníky společností, které nabízí své zaměstnanecké pozice! Jsme pouze informativní portál, sdílející informace od osob, které nám poskytují informace na svoji zodpovědnost.